+90.312 309 03 44 (pbx)
Europower Enerji

Europower Enerji A.Ş. 2009 yılında kurulmuştur ve %100 Girişim Elektrik'e aittir. Europower Enerji A.Ş. deneyimli, çözüm odaklı ve çok nitelikli bir mühendislik ekibi ile AG-OG-YG elektrik sistemleri için ürünler & çözümler tasarlar, geliştirir ve üretir.

En son teknoloji makinelerin ve üretim kabiliyetlerinin desteğiyle Europower Enerji olarak aşağıdakileri üretiyoruz;

EURO24/EURO36 – 24kV (7,2-12-17,5kV) ve 36kV gerilim seviyelerinde (1250A-25kA/3sn) orta gerilimli, hava yalıtımlı, metal mahfazalı, sabit veya çekilebilir tipte modüler şalt sistemi.

Europower Energy hava yalıtımlı, metal mahfazalı modüler hücreler için Schneider Electric'in ortağıdır.

EUROCLAD – 24kV (72-12-175kV) ve 36kV gerilim seviyelerinde (2500A-315kA / 3sn) SF6 veya vakumlu devre kesiciler kullanılan metal kılıflı, çekilebilir şalt panoları.

EURORMU – 24kV'da 21kA'ya kadar SF6 gaz yalıtımlı, kompakt ve modüler şalt tesisi

EUROKIOSK – Metalik ve beton, sabit ve kızaklı tip kiosklar, trafo merkezleri ve dağıtım sistemleri.

EURO SUNBOX – Metalik ve beton merkezi invertör istasyonları.

EURO SUNSCADA – Güneş enerjisi santralleri için özel olarak tasarlanmış otomasyon ve SCADA sistemleri; web erişimi / Microsoft / Android ile performans izleme için hazır.

EURO SUNLOGGER – Güneş enerjisi santralleri için veri kaydı ve performans izleme sistemi.

EUROSCADA – Yazılım ve donanım tasarımı, otomasyon uygulaması ve kurulumu, SCADA ve iletişim sistemleri.

EUROPANEL – Her tipte alçak gerilim modüler DC / AC panoları - dağıtım, MCC, otomasyon ve 6400A-100kA’ya kadar kontrol panoları, bunların tasarımı ve OG & YG sistemleri ile uygulanması.

EATON xEnergy – Europower Energy, IEC / EN 61439'a göre EATON xEnergy’nin tip- testi yapılmış şalt panosu sistemlerinin lisanslı bir pano-üretici ortağıdır.

EUROCONTROL – OG / YG sistemleri için ölçüm, koruma, kontrol ve kumanda sistemleri ve panoları.

EUROCOMP – AG ve OG güç faktörü düzeltme sistemleri, panolar, bankolar ve raklar.

THYROVAR – Statik VAr Kompansatör (SVC), STATCOM Tristör Anahtarlı Kapasitör (TSC), Tristör Anahtarlı Reaktörler, (TSR) tabanlı, gerçek zamanlı tristör kontrollü, harmonik filtreli güç faktörü düzeltme sistemleri.

EUROMOBIL – Mobil YG-OG ve OG-AG trafo merkezleri.

EURORAIL – Havai hat vakumlu yük ayırıcı anahtarlar, havai hat ayırıcıları ve raylı sistemler için sigorta tutucular.

EUROSIL – Güç iletim hatları, trafo merkezleri ve demiryolu katener sistemleri için silikon / kompozit izolatörler.

Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilir ve uluslararası olarak akredite edilmiş laboratuarlarda tip-testinden geçirilir.

En son teknoloji test ekipmanları ile donatılmış üretime ek olarak Europower Enerji test departmanı, dünyanın her yerindeki en karmaşık YG-OG-AG elektrik üretim, iletim ve dağıtım sistemleri için kalibrasyon, laboratuvar ve saha testi hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca 245kV'luk nominal gerilime kadar (güç frekansında 1200kV BIL ve 500kV'ye kadar) ekipmanların rutin testleri ve tip testleri Europower Enerji'nin uluslararası olarak akredite edilmiş ve ILAC'ın Türkiye'deki üyesi olan TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC - 17025:2012 sayılı kalite güvence sertifikası ile belgelendirilmiş bağımsız yüksek gerilim test laboratuvarında gerçekleştirilmektedir. (Akreditasyon No: AB-0517-T).